OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Murter - Chorvatsko

Murter je ostrov spojený s pevninou zvedacím mostem v městečku Tisno, které se rozkládá částečně na ostrově Murter a částečně na pevnině.

Chorvatsko - Murter - Tisno - zvedací most

Murter - Tisno - zvedací most

V Tisnu působí české centrum potápění, je tam potápěčská hospůdka s točeným Plzeňským a WiFi připojením na internet. Centrem ostrova Murter je stejnojmenná obec Murter s přístavem, který je výchozím místem pro výlety na nedaleké souostroví Kornati.

Chorvatsko - Murter - Jezera kemp

Murter - Jezera -Lovišća

Nejznámějšími místy ostrova je obec Jezera s přístavem a pláží, Jezera - Lovišća s turistickým komplexem, kempem a pláží.

Chorvatsko - mapa Murteru


Zvětšit mapu

Napište svůj názor na Murter, pláže, ubytování, zajímavosti v místě a okolí.

Přidat komentář

Hlavní město České republiky

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Murter - Murter (Branka, 24.9.2013 11:20:29) Odpovědět

  Město Murter má městskou pláž v zátoce Hramina kde se nachází i jachtařský přístav "Marina Hramina". Nejpěknější pláž leží v písečné zátoce Slanica, na západním břehu ostrova.
  Jezera je obec ve stejnojmenné zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova, zaměřena převážně na zemědělství.
  Upravena oblázková pláž je v zátoce Lovišća, a má částečný stín. Pěkné koupání je v zátoce Jezera, a pak na dalších místech směrem na Tisno nebo k jihovýchodu.
  Tisno je obec na východním pobřeží ostrova Murter, a rozkládá se jak na ostrovní straně, tak i na přilehlém pobřeží pevniny. Leží na komunikaci která spojuje Jadranskou magistrálu s ostrovem Murter. Tisno je mekka milovníků elektronické taneční hudby - "Garden Festival" se šest let konal v Petrčane (severně od Zadaru), ale v roce 2012 se přestěhoval do Tisno.
  Betina je vesnice na severovýchodní straně ostrova, nachází se 6 km od letoviska Tisno. Betina má městskou pláž v zátoce Zdrače (písek a oblázky). V zátoce Zdrače je marina Betina, v sousední obci Murter je další marina, Hramina.
  http://www.murter-tisno.eu/cz/index.html

 2. pláž slanica (petra, 7.8.2011 22:17:02) Odpovědět

  prosím pěkně, kterému městu na Murteru je nejlblíže tato pláž? kde máme hledat ubytování?

 3. Murter (Kika, 16.7.2011 8:42:53) Odpovědět

  Byli jsme loni na pláži slanica! je to tam nádherné:))

  ( http://www.murter-amfora.com/slike-fotogalerija/murter-slanica.jpg )
  fotka nelže :)

  každopádně my jsme tam byli po sezóně v září, takže tam bylo málo lidí .. no proste super krásná dovolená :) všem doporučuji :)
 


TOPlist

 

 

Rogoznica Chorvatsko

recenze - ubytování - Šibenik a okolí

Rogoznica